درباره ما

ما در فروشگاه آنلاین ایران بردگیم، محصولات ذیل را در دسته ها، سبک ها و گروه های سنی مختلف ارائه می نماییم:

1) بازی های رومیزی یا بردگیم در دسته بندی های باندل، معمایی، کارتی، تاسی، تک نفره، استراتژیک، خانوادگی، پرونده های معمایی، مافیایی و....

2) پازل درانواع آموزشی، چوبی و ..... (به زودی)

3) اسباب بازی های آموزشی، رنگ آمیزی، سازه و....

مجموعه ایران بردگیم که متشکل از افرادی خلاق، صبور و علاقه مند به حوزه سرگرمی و بازی است، همواره در تلاش است که به صورت تخصصی به روز ترین محصولات را گردآوری نماید.

با توجه به قرن 21 و ورود بازی های دیجیتال به خانواده ها همچنین گجت های هوشمند از قبیل تلفن همراه، کامپیوترهای شخصی، تبلت و کنسول های بازی، فردگرایی جامعه به شدت افزایش یافته است. بازی های رومیزی با حفظ ادرنالین بازی های مجازی درعالم واقعیت و حضور دیگر اعضای دوستان یا خانواده در حل این معما و بازی باعث ایجاد شور و نشاط همفکری و تعامل و ثبت لحظات شاد و هیجان انگیز می شود.

بازی های تولید شده توسط تولیدکنندگان ازلحاظ کیفیت ساخت و قیمت در رده بندی های متفاوتی قرار می گیرند، فروشگاه ایران بردگیم با بررسی کیفیت محصولات در راستای تحقق سیاست های مجموعه خود با انتخاب بهترین تولید کننده و تضمین سلامت فیزیکی محصول، کالاها را با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان عزیز می رساند.

شادی و نشاط حق همه ی مردم ایران زمین (در گروه سنی 3 تا 99 سال) می باشد، در پایان امیدواریم که فروشگاه ایران بردگیم بتواند لحظاتی شاد و مفرح را در کنار خانواده و دوستان شما رقم بزند.